<
Otomol Premium Araç Kiralama
Dilediğiniz Zaman Bize Ulaşın.

Hakkımızda

OTOMOL PREMIUM UZUN DÖNEM ARAÇ KİRALAMA HAKKINDA

Otomol Premium Uzun Dönem Araç Kiralama, Türkiye genelinde BMW, MINI, Mercedes-Benz, Volvo, Audi ve Volkswagen marka otomobilleri kiralamak isteyenlere avantajlı fiyatlar, üstün hizmet kalitesi ve keyifli sürüş deneyimleri sunuyor. Baykan Otomobil A.Ş. iştiraki olan Otomol Premium Uzun Dönem Araç Kiralama, uzun dönem otomobil kiralamaları ile yüksek standartlarda hizmet almanızı amaçlıyor.

Standart bir otomobil kiralama hizmetinden çok daha fazlasını sunan Otomol Premium Uzun Dönem Araç Kiralama, uzun süreli araç kiralama hizmetlerinde, acil yol yardımı, lastik değişimi, hızlı onarım ve bakım hizmetleri başta olmak üzere ayrıcalıklı servisler sunuyor. 12 aydan 36 aya kadar yapılan kiralamalarda Premium avantajları ile sürüş keyfini artıran ve ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan Otomol Premium Kiralama, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarıyor.

Operasyonel kiralama hizmeti ile hayalinizdeki aracı istediğiniz gibi tasarlama imkanı sağlayan Otomol Premium Uzun Dönem Araç Kiralama, yüksek standartlarda sürüş keyfi, ekstra güvenlik ve dikkat çekici tasarım seçenekleri ile sizi heyecanlı bir yolculuğa davet ediyor.