<
Otomol Premium Araç Kiralama
Dilediğiniz Zaman Bize Ulaşın.

Hakkımızda

OTOMOL PREMIUM KİRALAMA HAKKINDA

Otomol Premium Kiralama, Türkiye genelinde BMW, Mercedes-Benz, MINI, Land Rover ve Jaguar modelleri kiralamak isteyenlere avantajlı fiyatlar, üstün hizmet kalitesi ve keyifli sürüş deneyimleri sunuyor. Baykan Otomobil A.Ş. iştiraki olan Otomol Premium Kiralama, uzun dönem otomobil kiralamaları ile yüksek standartlarda hizmet almanızı amaçlıyor.

Standart bir otomobil kiralama hizmetinden çok daha fazlasını sunan Otomol Premium Kiralama, uzun süreli araç kiralama hizmetlerinde, yol yardımı, lastik değişimi, acil onarım ve bakım hizmetleri başta olmak üzere ayrıcalıklı servisler sunuyor. 1 aydan 48 aya kadar yapılan kiralamalarda Premium avantajları ile sürüş keyfini artıran ve ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan Otomol Premium Kiralama, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarıyor.

Standart kiralamaların yanı sıra, operasyonel kiralama hizmeti ile hayalinizdeki aracı istediğiniz gibi tasarlama imkanı sağlayan Otomol Premium Kiralama, yüksek standartlarda sürüş keyfi, ekstra güvenlik ve dikkat çekici tasarım seçenekleri ile sizi heyecanlı bir yolculuğa davet ediyor.