<
Otomol Premium Araç Kiralama
Dilediğiniz Zaman Bize Ulaşın.

FİLO KİRALAMA AVANTAJLARI

FİLO KİRALAMA AVANTAJLARI

 

Konfor

Satın almanın aksine kiralamada tüm operasyonel ve finansal süreçler Otomol Premium Uzun Dönem Araç Kiralama’nın uzman ekibi tarafından yürütülür. Siz sadece işinize odaklanırsınız.

Devamlılık

Uzun süreli mekanik arıza ve hasar durumunda sağlanan ikame araç hizmetimiz ile işiniz kesintiye uğramadan devam eder.

Maliyet

Araç ve araca ilişkin tüm giderler (Kasko, Zorunlu Trafik Sigortası, Lastik, Bakım ve Hasar Onarım) baştan kira bedeli içerisinde yer aldığından, sözleşme süresince ilave bir bedel ödemezsiniz. Bütçenizi ve nakit akışınızı buna göre planlar sürpriz maliyetler ile karşılaşmazsınız.

Araçlar uygun koşullarda satın alındığından ve araca ilişkin operasyonel işlemler (Kasko, Zorunlu Trafik Sigortası, Lastik, Bakım ve Hasar Onarım) uygun maliyetler ile gerçekleştirildiğinden toplam kullanım maliyetiniz düşer.

Verimlilik

Operasyonel işlemler ile (Kasko, Zorunlu Trafik Sigortası, Lastik, Bakım ve Hasar Onarım) ilgili ilave zaman harcamazsınız. Tamamen işinize odaklanabileceğiniz için iş ve zaman kaybına uğramazsınız, verimliliğiniz artar.

Mevcut öz kaynağınızı ve kredi limitlerinizi araç alımı ve diğer operasyonel işlemler için harcamazsınız. Öz kaynağınızı ve kredi limitlerinizi kendi işiniz için kullanabilirsiniz.

Risk

Satın almada karşılaşacağınız ikinci el riskini Otomol Premium Uzun Dönem Araç Kiralama ile tamamen bertaraf edersiniz.

Özmal premium marka ve model otomobillerinizi değerinde satın alıyoruz. Teklif almak için kiralama@otomol.com adresimize mail gönderebilirsiniz.